Levné letenky Caracas

letiště Caracas  Maiquetía-Simón Bolívar (CCS) leží ve Venezuele, 26 km od hlavního města Caracasu. Letiště má 2 terminály (domácí a mezinárodní), mezi kterými jezdí shuttle. Autobusy UCAM jezdí mezi letištěm a centrem Caracasu, zastavují i u stanic metra. Doba jízdy je asi 40 min.

Hotel Hotel Eurobuilding Express leží přímo u mezinárodního terminálu.

Z Prahy do Caracasu ve Venezuele nelétá přímá linka,. Pro lety do Caracasu s přestupem lze využít spojů aerolinek Iberia, TAP Air Portugal, Lufthansa nebo Eir Europa.

Levné letenky Caracas - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.