Levné letenky Chicago

Letiště Chicago O'Hare International Airport (ORD) leží v USA, 29 km SZ od Chicaga a má čtyři terminály. Jednotlivé terminály propojuje vláček Pro jízdu z letiště do města můžete využít vlak  Chicago Transit Authority, který po 24 h denně jezdí ze stanic pod Terminály 1,2 a 3. Autobusy Continental Airport Express jezdí do centra Chicaga a dalších měst, další autobusy zajíždějí na druhé letiště Chicaga Midway. Stanice autobusů a shuttlů je u Terminálu 5.
 
Potřebujete-li strávit noc poblíž letiště Chicago O'Hare, je vám k dispozici například Hilton Chicago O’Hare Airport, Best Western O’Hare, Comfort Inn O’Hare, DoubleTree Hotel O’Hare-Rosemont, Hotel Sofitel Chicago O'Hare, Radisson Hotel Chicago O’Hare nebo Ramada Plaza Hotel Chicago O’Hare Airport.
 
Z Prahy do Chicaga v USA nelétají přímé linky, lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Delta, Swiss, KLM nebo Iberia.

Levné letenky Chicago - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.