Levné letenky Christchurch

Letiště Christchurch (CHC) leží na Novém Zélandu, 12 km od města Christchurch. Letiště má dva terminály, které leží v docházkové vzdálenosti. Pro jízdu do centra Christchurchu můžete použít autobus Airport Flyer, doba jízdy je 30 min. Různé autobusové shuttly jezdí z letiště do hotelů a zastavují přímo před terminály.

Strávit noc v blízkosti letiště Christchurch můžete v hotelích Sudima Hotel Christchurch Airport, Copthorne Hotel Commodore nebo Scenic Circle Russley Hotel.

Z Prahy na letiště Christchurch na Novém Zélandu nelétá žádný přímý spoj. S přestupem se sem dostanete například se společnostmi British Airways, Singapore Airlines, Air New Zealand, Qantas nebo Cathay Pacific.

Levné letenky Christchurch - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.