Levné letenky Curych

Letiště v Curychu (ZRH) je nejvýznamnějším vzdušným přístavem Švýcarska. Slouží jako důležitý hub pro mezikontinentální lety do Ameriky i Asie. Letiště leží v blízkosti městečka Klotenu ve vzdálenosti 11 km od Curychu, spojení s městem zajišťují autobusy a vlak. Ten odjíždí z železniční stanice pod terminálem B a během 10 min vás dopraví do centra Curychu. Spojení vlakem je možné i do dalších švýcarských měst. Autobusy do Curychu odjíždějí ze stanice u parkoviště 2.

Na letiště Curych ve Švýcarsku přiletíte z Prahy přímým letem se společnostmi ČSA, Click4sky a nebo Swiss. Řada společností nabízí i lety s přestupem, například Air France, KLM, Austrian Airlines nebo Lufthansa.

Levné letenky Curych - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.