Levné letenky Damašek

Letiště Damašek (DAM) leží v Sýrii, asi 35 km JV od hlavního města  Damašku. Do centra města se dostanete s autobusovou společností Al-Karnak, jejíž linka končí na stanici Baramkeh.

Na letišti Damašek se nenachází žádný hotel, v nepříliš velké vzdálenosti můžete najít ubytovací kapacity Queen Center Rotana Suites, Le Meridien Damascus, Sheraton nebo Four Seasons Hotel Damascus.

Z Prahy do Damašku létá přímá linka ČSA. Lety s přestupem zajišťuje například Turkish Airlines, Air France nebo Alitalia.

Levné letenky Damašek - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.