Levné letenky Dillí

Letiště New Delhi Indira Gandhi International Airport (DAL) se nachází v Indii, 23 km jižně od Dillí. Letiště má 2 terminály, dopravu mezi nimi zajišťují autobusy Indian Airlines, Jet Airways a Air India po celých 24 h denně. Do centra Dillí odjíždějí autobusy od Terminálu 2 přes Terminál 1, doba přepravy je asi 50 min.

Pro strávení noci v blízkosti letiště Dillí se nabízí Centaur Hotel  vzdálený asi 1 km od Terminálu 2.

Mezi Prahou a Dillí v Indii nelétá přímá linka. Pro lety do Dillí s přestupem lze využít řady nabídek společností British Airways, Air India, Air France, Jet Airways, Aerosvit, Aeroflot, Lufthansa atd.

Levné letenky Dillí - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.