Levné letenky Dortmund

Letiště Dortmund (DTM) leží asi 10 km východně od Dortmundu v Německu. Letiště prošlo v r. 2000 celkovou rekonstrukcí a modernizací. Slouží zejména low cost společnostem.

Z letiště se do samotného Dortmundu dostanete expresním autobusem, který vás zaveze na hlavní nádraží. Pro dopravu můžete rovněž využít letištní shuttle, který pendluje mezi letištěm a nádražím Holzwickede. Linka C41 jede z letiště směr Unna Bahnhoff. Pokud potřebujete přespat v blízkosti letiště, najdete ve vzdálenosti asi 3 km od něj Balladins Superior Airport Hotel.

Z Prahy do Dortmundu nelétá přímá linka. Lety s přestupem vám nabíde například Lufthansa.

Levné letenky Dortmund - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.