Levné letenky East Midlands

Letiště East Midlands (EMA) se nachází 20 km jihozápadně od Nottinghamu a 15 km jihovýchodně od Derby ve Velké Británii. Cestující jsou odbavováni v 1 terminálu. Z letiště dojedete do měst v okolí veřejnou autobusovou dopravou. Autobus s označením Skylink Nottingham Bus jezdí do centra Nottinghamu po 24 hodin každých 30 minut. Jednosměrná jízdenka je stejně drahá jako zpáteční, jež platí 24 hodin; cena jízdenky je 5 GBP. Cesta mezi letištěm a Nottinghamem trvá 35 minut. Do centra Derby jezdí autobus Skylink Derby Bus, také non-stop celý den. Cena jednosměrné jízdenky je 2.80 GBP, zpáteční 5.40 GBP. Leicaster je obsluhován spojem Skylink Leicaster Bus, jenž jezdí každou půlhodinu. Cena jednosměrné jízdenky je 6 GBP a zpáteční koupíte za 10 GBP. Na nejbližší vlakové nádraží v Long Eaton nebo dále do města Nottingham se také dostanete autobusem Rainbow 5 Bus, který jezdí každou hodinu. Cena jízdenky je 4.40 GBP.

Ubytování v okolí letiště East Midlands vám nabídne Thistle Hotel East Midlands Airport, Notthingham EM Airport Travelodge nebo Hilton East Midlands Airport. 

Na letiště East Midlands ve Velké Británii vás z Prahy dopraví přímým letem low-cost společnosti EasyJet a BMI Baby. Lety na letiště East Middlands s přestupem nabízí například Lufthansa, Air Berlin nebo Brussels Airlines.

 

 

 

 

 

Levné letenky East Midlands - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.