Levné letenky Edinburgh

Letiště Edinburgh (EDI) leží ve Velké Británii, 12 km západně od Edinburghu, hlavního města Skotska. Letiště má jeden terminál. Veřejnou dopravou se dostanete do Edinburghu autobusem (zhruba po 25 minutách), který jede ze zastávky před vnitrostátní příletovou halou do centra Edinburghu přes vlakovou stanici Haymarket až do Waverley Bridge. Edinburgh Shuttle poskytuje službu 7 – místným minibusem, který pravidelně jezdí z letiště do centra města. 

Ubytování na letišti Edinburgh vám zajistí pár minut chůze od letiště vzdálený hotel Histon Edinburgh Airport. Dále jsou zde Quality Hotel Airport a Norton House Hotel - všechny hotely jsou dostupné hotelovými autobusy.

Z Prahy do Edinburghu ve Velké Británii létá nízkonákladová společnost Jet2. Nepřímé lety do Edinburghu s přestupem zajišťuje například KLM, Lufthansa nebo British Airways.

Levné letenky Edinburgh - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.