Levné letenky Ekaterinburg

Letiště Ekaterinburg Kolcovo (SVX) se nachází v oblasti Sverdlovsk v Ruské federaci, 23 km jihovýchodně od centra Ekaterinburgu (česky Jekatěrinburgu), čtvrtého největšího města Ruska. Ekatěrinburg je hraniční město mezi Evropou a Asií. Cestujícím slouží na letišti 2 terminály. Od sedmi ráno do jedenácti hodin večer se lze do centra Ekaterinburgu dostat autobusem číslo 1, který staví     i na vlakovém nádraží. Linka číslo 167 vás zase dopraví na autobusové nádraží. V Ekaterinburgu funguje rozsáhlá síť hromadné dopravy: autobusy, tramvaje, trolejbusy i metro.

 

Ubytování přímo na letišti Ekaterinburg Kolcovo v blízkosti terminálů nabízí Hotel Liner; dále Hotel 18770 Ekaterinburg (15 km) a nebo Izumrud Hotel (20 km od letiště).

 

Z Prahy do Ekaterinburgu v Rusku létá napřímo společnost ČSA, lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Aeroflot, KD Avia, Austrian Airlines nebo Finnair.

Levné letenky Ekaterinburg - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.