Levné letenky Florencie

Aeroporto di Amerigo Vespucci Firenze (FLR) leží 4 km severozápadně od Florencie, spolu s 80 km vzdáleným letištěm v Pise je hlavní vstupní branou do Toskánska, turisticky nejpopulárnějšího italského regionu. Letiště bylo v r. 2006 zásadně modernizováno.

Do města se dostanete autobusy společností Sita a Ataf, které jedou vícěe než 60 x za den a zavezou vás na nádraží S.M. Novella. Pokud potřebujete přenocovat v blízkosti letiště, 2 km od něho najdete Novotel Firenze Nord Aeroporto.

Z Prahy do Florencie nelétá přímá linka, lety s přestupem vám nabídne například Lufthansa nebo Swiss.

Levné letenky Florencie - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.