Levné letenky Hannover

Letiště Hannover (HAJ) leží ve spolkové zemi Dolní Sasko. Pasažérům slouží 3 terminály. Letiště Hannover se nachází se 15 km severně od centra Hannoveru. Regionální vlak S-5 jede z letiště na vlakové nádraží v Hannoveru každých 30 minut. Doba jízdy je 15 minut, cena jednosměrné jízdenky je 2.70 EUR. Další možností dopravy je autobus č. 470, který jede z letiště do města několikrát za hodinu.

 Ubytovat se můžete v těchto hotelích přímo u letiště: Maritim Airport Hotel, Hotel Gianni, Hotel Wegner, Airport Congress Hotel nebo Holiday Inn Hannover Airport; dále např. v hotelu Ringhotel Ambiente, vzdáleném 3,5 km od letiště, nebo v ACHAT Hotel, vzdáleném 6 km.

Z Prahy do Hannoveru létá přímá linka ČSA, lety s přestupem vám nabídne například Lufthansa.

Levné letenky Hannover - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.