Levné letenky Hanoj

Hanojské letiště Noi Bai (HAN) leží ve Vietnamu, asi 45 km od vietnamské metropole Hanoje. Do centra hlavního města se dostanete autobusy č. 7 a 17. Doba jízdy je asi 1 hodinu. Využít můžete také služeb řady agentur provozující minibusy.

Přímo v blízkosti letiště se nenalézají žádné hotely. Využít můžete ubytování v Hanoji, které vám nabídne například Pacific Hotel, Sofitel Metropole Hanoi nebo Rising Dragon Hotel.

Z Prahy do Hanoje nelétá přímá linka. Lety do Hanoje s přestupem zajišťují například China Southern Airlines, Aeroflot, Air France, Malaysia Airlines nebo Cathay Pacific.

Levné letenky Hanoj - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.