Levné letenky Havana

Letiště Havana Jose Martí (HAV) leží  na Kubě, 15 km jihozápadně od Havany a má 4 terminály. Mezi jednotlivými terminály jezdí letištní autobus. Při transportu z letiště do centra města jste odkázání výhradně na taxíky a autobusy cestovních kanceláří, touroperátorů a hotelů, nabízejí se i "černé" taxíky.

Na letišti v Havaně se nenalézá žádný hotel, ubytování je dostupné ve městě a v přilehlých resortech.

Z Prahy do Havany nelétá přímá linka. lety s přestupem nabízí řada aerolinií, mezi nimi například Iberia, KLM, Martinair nebo Air France. Vzhledem k tomu, že Kuba je oblíbenou destinací mnoha cestovních kanceláří, nabízí se možnost využít podstatně výhodnější charterové letenky.

Levné letenky Havana - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.