Levné letenky Heraklion

Letiště Nikos Kazantzakis v Heraklionu (HER) leží na řeckém ostrově Kréta, 5 km východně od Heraklionu. Přímo od letištní budovy odjíždějí do heraklionu každých několik minut autobusy městské dopravy.

Na letišti nejsou hotely. Použít pro přenocování můžete Atlantis Hotel , Lato Boutique Hotel  nebo Marin Dream Hotel v centru Heraklionu.

Společnost Smart Wings provozuje do Heraklionu přímé linky z Prahy, Brna a Ostravy, ale na Krétu také směřuje řada charterových letů.

Levné letenky Heraklion - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.