Levné letenky Honolulu

Mezinárodní letiště Honolulu International Airport (HNL) má 3 terminály. Nachází se 6 km západně od centra Honolulu, 13 km od pláže Waikiki; přístav Pearl Harbor leží severozápadně od letiště. Honolulu (na ostrově Oahu), hlavní město havajského souostroví, má necelých 400 tis. obyvatel.

Dopravu z letiště, po městě i ostrově zajišťují autobusy a minibusy. Autobusové jízdné s možností 1 přestupu stojí 2 USD (čtyřdenní permanentka 20 USD). Spojení s ostatními ostrovy je zejména letecky, zčásti trajekty.
Ubytování v blízkosti letiště Honolulu vám zajistí Onaha Honolulu Airport Hotel, Best Western Plaza Hotel a Pacific Marina Inn.

Levné letenky Honolulu - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.