Levné letenky Houston

Mezinárodní letiště George Bush Intercontinental Airport (IAH) leží v USA, má 5 terminálů. Nachází se 37 km severně od Houstonu, největšího texaského města (téměř 2 mil.obyvatel).

Doprava z letiště do města zajišťuje Super Shuttle, který jezdí do různých částí Houstonu i dalších texaských měst (Gavelstone, College Station). Veřejné linkové autobusy Metro Airport Direct odjíždějí od jižní strany Terminálu C, cesta do centra Houstonu trvá půl hodiny. Linka číslo 102 Vás odveze do Greenspoint Mall a také do centra města. Stanoviště taxislužby naleznete před každým z terminálů. Doprava po městě: autobusy a 1 linka rychlodrážní tramvaje. V Houstonu je 10. největší světový přístav.
Ubytování přímo na letišti: Houston Airport Marriott, The Best Western Intercontinental Airport Inn, Comfort Suites Bush Intercontinental Airport a Sleep Inn Bush Intercontinental Airport.

Nedaleko Houstonu ve vzdálenosti 11 km od města leží ještě Letiště Houston - William P. Hobby Airport (HOU) má 1 terminál a slouží vnitrostátním spojům. Doprava z letiště autobusy (METRO bus service) a minibusy. Přímo u letiště se ubytujete v hotelích Courtyard Hobby Airport, Best Western, La Quinta nebo Houston Hobby Airport Mariott.

Levné letenky Houston - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.