Levné letenky Hurghada

Letiště Hurghada (HRG) leží v Egyptě, asi 8 km jihozápadně od Hurghady, známého letoviska na břehu Rudého moře. Z letiště do Hurghady jezdí přibližně každých 20 min autobus. Samozřejmě řada hotelů a cestovních kanceláří zajišťuje přepravu z letiště pro své klienty.

Přímo na letišti Hurghada nejsou ubytovací kapacity. Nejbližším možným řešením je Marlin Inn nebo Sunrise Mamlouk Palace Resort .

Z Prahy do Hurghady nelétá přímá linka, jedná se však o destinaci s řadou přímých charterových letů zajišťovaných cestovními kancelářemi.

Levné letenky Hurghada - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.