Levné letenky Indianapolis

Letiště Indianapolis International Airport (IND) má 2 terminály a leží 11 km jihovýchodně od Indianapolis a 5 km od Indianapolis Motor Speedway (závodní okruh F1). Hlavní město státu Indiana má 800 tis.obyvatel.

Doprava z letiště autobusy a minibusy. City Busy IndyGo jezdí mezi pátou ranní a devátou večer, jízdné dle vzdálenosti cíle od 1,75 do 7 USD. Minibusy směřují mimo Indianapolis do dalších měst Indiany (Champaign, Bloomington, Lafayette).
Hotely v blízkosti letiště: Radisson Hotel Indianapolis Airport, Days Inn Indianapolis Airport, Adam's Mark Hotel, Holiday Inn Select Indianapolis-Airport Hotel.

Levné letenky Indianapolis - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.