Levné letenky Irkutsk

Letiště Irkutsk (IKT) se nachází 8 km od centra města. Letiště má 1 terminál. Irkutsk, nazývaný Paříž Sibiře, leží na řece Ankaře, 60 km východně od jezera Bajkal. Letiště spojuje s centrem města kyvadlová autobusová a mikrobusová doprava. Jednorázová jízdenka na jeden druh dopravy (bus, tram) vyjde na 4R, celodenní na 8R. Irkutsk rovněž leží na trati Transsibiřské magistrály.

Hotely v okolí letiště: Best Eastern Sun Hotel (10 min. od letiště směrem k Bajkalu), dále Baikal Bussines Centre Hotel (2 km) nebo Hotel Rus (5 km).

Z Prahy do Irkutsku nelétá přímá linka, let s přestupem vám nabídne například společnosti ČSA        v skyteamové spolupráci s Aeroflotem.

Levné letenky Irkutsk - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.