Levné letenky Jamajka

Letiště Norman Manley (Kingston) International Airport (KIN) leží blízko městečka Port Royal, asi 30 min jízdy od Kingstonu. Z letiště do Kongstonu se dostanete autobusy č. 98 společnosti Jamaica Urban Transit Company, které zajíždějí přímo do centra města. Různé cestovní kanceláře provozují řadu minibusů pendlujících mezi letištěm a Kingstonem.

Hotely na letišti nejsou, nejbližší možnost přespání nabízí například Hilton Kingston Jamaica, Jamaica Pegasus Hotel  nebo Knutsford Court Hotel  v Kingstonu.

 

Druhým letištěm Jamajky je Montego Bay Sangster International Airport (MBJ) ležící 2 km od centra města Montego Bay. Letiště má 2 terminály a nejsnažším způsobem, jak se dostat do Montego Bay, je využít některého z řady shuttlů, minibusů a autobusů pendlujících mezi letištěm a městem.

Pro přespání v blízkosti letiště lze využít hotelů Couples, Half Moon, Ritz Carlton nebo Sunset Resorts.

Mezi Prahou a Jamajkou nelétají přímé linky. Lety s přestupem jak do Kingstonu tak do Montego Bay nabízí například Virgin Atlantic, British Airways, United Airlines nebo Lufthansa. Řešením může také být využití cenově výhodných charterových letenek.

Levné letenky Jamajka - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.