Levné letenky Janov

Letiště Genua Airport Christoforo Colombo (GOA) leží  7 km jihozápadně od Janova, jednoho z ekonomicky nejdůležitějších měst Itálie. Z letiště odjíždí každou hodinu autobus AMT Volabus do Janova, který končí na vlakovém nádraží Stazione F.S. Principe. Doba jízdy je asi 30 min a jízdenka stojí 3 Euro. Přespat na letišti můžete v Sheraton Hotel Genova, který se nachází asi 200 m od letištního terminálu.

Z Prahy do Janova nelétá přímá linka, let s přestupem můžete absolvovat například s Alitalií nebo s Lufthansou.

Levné letenky Janov - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.