Levné letenky Kalkata

Letiště Kolkata Netaji Subhas Chandra Bose International Airport (CCU) se nachází v Indii, 17 km severovýchodně od Kalkaty. Letiště Kalkata má 2 terminály, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti. Z letiště se do centra Kalkaty dostanete příměstským vlakem, který odjíždí ze stanice Dum Dum směr Princep Ghat nedaleko Strand Road. Vlak jezdí každých 15 až 60 min. Do Kalkaty jezdí z letiště také metro a autobusy.

Chcete-li přespat v blízkosti letiště Kalkata, je řešením využít služeb hotelu MBD Airport Hotel (1 km) nebo North Star Hotel (3,5 km)

Mezi Prahou do Kalkatou neexistují přímé lety, cestu s přestupem vám zajistí například Lufthansa nebo Jet Airways.

Levné letenky Kalkata - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.