Levné letenky Kansas City

Letiště Kansas City International Airport (MCI) má 3 terminály. (Pozor: letecké společnosti pro toto letiště někdy používají kód MKC.) Letiště se nachází v USA,  32 km severozápadně od centra půlmilionového Kansas City, městem prochází hranice mezi státy Kansas a Missouri.

Doprava z letiště autobusy a minibusy, zastávky jsou u každého terminálu. Doprava po městě autobusy a tramvaje.
Hotely v blízkosti letiště: Kansas City Airport Mariott, Radisson Hotel Kansas City Airport, Hampton Inn Kansas City Airport, Econo Lodge Airport.

Levné letenky Kansas City - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.