Levné letenky Kapské Město

Letiště Cape Town (CPT) leží v Jihoafrické republice, 22 km východně od Kapského Města. Letiště má 5 terminálů, které leží v docházkové vzdálenosti. Pro cestu z letiště do města použijte autobusy společností Randy's Tours, City Hopper, Centurion Tours  nebo Anwar's Tourist Services.

Nocleh v blízkosti letiště seženete v Road Lodge nebo Courtyard Hotel Cape Town.

Z Prahy do Kapského Města nelétají přímé linky, lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Turkish Airlines, South African Airlines nebo British Airways.

Levné letenky Kapské Město - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.