Levné letenky Keflavik

letiště Keflavik (KEF) ležíkousek jihozápadně od města Reykjanesbaer (Keflavik) a asi 50 km od Reykjaviku. V návaznosti na přílety leteckých linek odjíždí z letiště Flybus do Reykjavíku, cesta trvá asi 45 min.

Potřebujete-li přespat na letišti Keflavik, je k dispozici kousek od terminálu Icelandairhotel - Flughótel, v Keflavíku pak Hotel Keflavík  nebo Hótel Keilir.

Mezi Prahou a Keflavíkem nelétají přímé linky.

Levné letenky Keflavik - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.