Levné letenky Kolín - Bonn

Letiště Köln Bonn (CGN), často označované také jako Cologne Bonn leží 15 km JV od Kolína nad Rýnem. Letiště má dva terminály propojené autobusovou kyvadlovou dopravou. Vlakem se do Kolína dostanete linkou S-Bahn, která odjíždí z nádraží situovaného mezi oběma terminály a směřuje na nádraží Hauptbahnhof. Autobusy odjíždějí do Kolína (doba jízdy asi 20 min) a do Bonnu (35 min). Od Terminálu 2 navíc odjíždí autobus směr Düsseldorf (60 minut).

V blízkosti letiště můžete přespat v hotelích Holiday Inn Cologne-Bonn Airport, Airport Hotel by the New Yorker a Hotel Karsten Garni .

Spojení Prahy s letištěm Köln-Bonn zajišťuje ČSA a German Wings.

Levné letenky Kolín - Bonn - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.