Levné letenky Kyjev

Letiště Kyjev Borispil leží od Kyjeva a má 3 terminály. Terminál A slouží domácím letů, Terminál B je určen pro mezinárodní lety a Terminál C pro vládní a VIP lety. Do Kyjeva se dostanete autobusem společnosti POLIT, který jede na hlavní železniční nádraží Pivdenny přes hlavní autobusové nádraží na Moskevském náměstí. Nedaleko letiště také můžete nasednout na metro ve stanici Boryspilská, kam vás zavezou autobusy veřejné dopravy č. 178, 415 a 474e.

Strávit noc na letišti můžete v hotelu Borysipil Airport Hotel a v hotelu Aeroport.

Z Prahy do Kyjeva létá přímá linka ČSA. Let do Kyjeva s přestupem vám nabídne například Austrian Airlines, Malév, Aerosvit Airlines nebo Turkish Airlines.

Levné letenky Kyjev - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.