Levné letenky Lima

Letiště Jorge Chávez Lima-Callao (LIM) leží v Peru, 16 km severozápadně od hlavního města Limy. Letiště má 1 terminál. Do Limy jezdí autobusy a minibusy společnosti Super Shuttle Airport. Cestou do centra staví na hlavních třídách města Abancay, Tacna a Wilson. Kromě toho jezdí do Limy i autobusy veřejné dopravy.

5 min cesty od letiště najdete Manhattan Inn Airport Hotel.

Z Prahy do Limy nelétá žádná přímá linka. Lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Iberia, KLM nebo Air France.

Levné letenky Lima - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.