Levné letenky Liverpool

Liverpool John Lennon Airport (LPL) leží 13 km jihovýchodně od Liverpoolu, má 1 terminál. Letiště v Liverpoolu nedisponuje přímým vlakovým spojením, a tak jedinou možností je autobusová doprava. Přímý spoj do centra Liverpoolu zajišťuje autobus Airlink č. 500, který od letiště odjíždí každých       20 minut. Cesta až do centra trvá 35 minut. Jednosměrnou jízdenku koupíte za 2.50 GBP. Máte-li jízdenku na vlak z/do Liverpoolu, potom platíte 1.80 GBP. Další volbou pro cestu do Liverpoolu může být autobus místní veřejné dopravy č. 82A, které jezdí za běžné jízdné, čili 1.50 GBP. Do města Manchester provozuje spoje Terravision, který jezdí za 5.50 GBP. Stejnou linku obsluhuje také autobus Airlink č. 700, jenž nabízí jednosměrnou jízdenku za 7 GBP.

Nocleh vám v blízkosti letiště nabídne Express By Holiday Inn Liverpool John Lennon Airport, Gateway Lodge a Liverpool Marriott Hotel South.

Z Prahy létá přímo do Liverpoolu linka společnosti ČSA a Wizz Air.

Levné letenky Liverpool - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.