Levné letenky Lyon

Letiště Lyon Saint-Exupéry (LYS) leží asi 24 km na východ od města Lyon. Cestujícím slouží dva terminály. Z letiště Lyon je do centra města zajišťována doprava autobusem SATOBUS, který jezdí každých 20 minut a svou jízdu končí na hlavním vlakovém nádraží. Trasu zvládne za 45 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 8.60 EUR, zpáteční 15.20 EUR a platí dva měsíce. Letiště Lyon je též napojené na železniční vysokorychlostní trať Paříž - Marseille, tudíž lze vlakem TGV cestovat pouze těmito směry. Buduje se však nové vlakové spojení do Lyonu.

 Na území letiště je k dispozici 4 – hvězdičkový hotel Sofitel a 2 – hvězdičkový Hotel Kyriad. Mezinárodní letiště Lyon Saint-Exupéry slouží i jako základna pro oblastní a levné lety.           

Z Prahy létá do Lyonu společnost ČSA.

Levné letenky Lyon - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.