Levné letenky Madrid

Madrid Barajas Airport (MAD) je klíčovým letištěm ve Španělsku. Leží 12 km severovýchodně od Madridu a má čtyři terminály. Ty spojuje autobusový shuttle, který vás současně zaveze k dlouhodobému parkovišti aut. Do Madridu se dostanete linkou metra, které vás dopraví během 12 min na centrální nádraží Nuevos Ministerios. Autobusy provozovatele EMT spojují letiště s nádražím Avenida de América. Pro cestu do madridu můžete použít i autobus č. 200, který zastavuje před Terminály 1 a 2, zatímco autobus č. 204 odjíží ze zastvky před Terminálem 4.

Madrid s Prahou spojují přímé lety ČSA, Click4sky, Iberia, Wizz Air a Smart Wings.

Levné letenky Madrid - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.