Levné letenky Malaga

Letiště Malaga (AGP) má 2 terminály a leží 8 km jihovýchodně od Malagy. Oba terminály leží v docházkové vzdálenosti a jsou propojeny chodbou. Do malagy se dostanete vlakem, který odjíždí ze stanice v Terminálu 2, odtud jede také vlak do Fuengiroly. Autobus č.19 spojuje letiště s centrem Malagy, zatímco autobusy společnosti Portillo jedou do Marbelly a řady dalších letovisek.

Na letišti nejsou žádné hotely, ubytování je dostupné v městě Malaga.

Do Malagy létají z Prahy linky společnosti Smart Wings.

Levné letenky Malaga - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.