Levné letenky Maledivy

Letiště na Maledivách (MLE) leží nedaleko hlavního města Malé. Letiště má 1 terminál. Prakticky po celých 24 hodin denně je v provozu spojení loděmi a katamarány do Malé i na další ostrovy Malediv. Do různých resortů na Maledivách se také dostanete hydroplány společností Maldivian Air Taxi  a Trans Maldivian Airways.

Hotel Hulhulé Island Hotel  leží 5 min pěší chůze od letiště.

Mezi Prahou a Maledivami nelétají přímé linky. Lety s přestupem na Maledivy nabízí například Qatar Airways, Lufthansa, Emirates nebo low-cost společnost Meridiana.

Levné letenky Maledivy - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.