Levné letenky Manila

Letiště Manila Ninoy Aquino leží na Filipínách, asi 7 km od hlavního města Manily a má 2 terminály. Do Manily samotné se dostanete autobusem, který jede k ejdné ze stanic metra. Jiným řešením cesty z letiště jsou jeepney, které jsou obdobou minibusu, zavezou vás k metru na zastávku Baclaran.

Potřebujete-li strávit noc na letišti, je vám k dispozici Manila Airport Hotel.

Z Prahy do Manily nelétají přímé spoje. Let do Manily s přestupem vám nabídne například KLM, Cathay Pacific nebo Korean Air.

Levné letenky Manila - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.