Levné letenky Mauritius

Letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Mauritius (MRU) leží na ostrově Mauritius, nedaleko města Plaisance. Mauritus je jednou z nejoblíbenějších destinací v Indickém oceánu. Letiště Mauritius má 1 terminál, dopravu z letiště zajišťují taxíky a minibusy hotelů a touroperátorů. Vzdálenosti z letiště do dalších letovisek na ostrově Mauritius: 48 km od Port Louis, 80 km od Grand Baie, 55 km od Flic en Flac a 50 km od Belle Mare.                                                        

Potřebujete-li přespat poblíž Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Mauritius, volbou může být například Hotel Le Palmiste.

Z Prahy na Mauritius nelétají přímé linky. Vzhledem k popularitě ostrova Mauritius jako proslulé dovolenkové destinace, nabízí lety s přestupem řada aerolinií, mezi jinými například Air France, Air Mauritius, Air Austral, British Airways nebo Emirates. Levnějším řešením při cestě na Mauritius může být i odlet z Vídně nebo z Mnichova. 

 

Levné letenky Mauritius - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.