Levné letenky Melbourne

Letiště Melobourne (MEL) leží v Autrálii, 25 km severozápadně od Melbourne a má 4 terminály, které jsou mezi sebou v docházkové vzdálenosti. Pro dopravu do Melbourne můžete využít autobusy SkyBus, jezdící 24 h denně mezi letištěm a centrem Melbourne. Vedle toho odjíždí na různá místa     v Melbourne řada autobusů systému veřejné dopravy.

K přespání na letišti v Melbourne se nabízí Hilton Melbourne Airport, který leží mezi South Terminal   a International Terminal. V blízkosti terminálů leží také Holiday Inn Melbourne Airport  a konečně možností je i Motel Formule 1 Melbourne Airport, ležící kousek od letiště.

Z Prahy do Melbourne nelétá přímá linka. lety s přestupem nabízí řada společností, mezi nimi Qantas, Cathay Pacific nebo Malaysia Airlines.

Levné letenky Melbourne - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.