Levné letenky Memphis

Letiště Memphis - Memphis International Airport (MEM) ve státě Tennessee v USA má 1 terminál. Nachází se 12 km jižně od centra 650.tisícového Memphisu, křižovatky nákladní přepravy a říčního přístavu na Mississippi.

Doprava z letiště autobusy a minibusy, po městě bus a trolejbus, základní jízdné veřejných linek MATAtrans 1,50 USD (na letiště jezdí linka 32).
Hotely v blízkosti letiště: Radisson Memphis Hotel, Holiday Inn Select, Knights Inn, Clarion Hotel Airport, Hotel Graceland.

Levné letenky Memphis - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.