Levné letenky Miami

Letiště Miami (MIA) leží v USA, 14 km SZ od Miami a má jeden terminál. Z letiště se autobusem 133 dostanete na Miami Airport Station, odkud jede do Miam vlake Tri-Rail , který pokračuje dále do Palm Beach. Pokud chcete jet autobusem, spoje Miami-Dade Transit Department  vás zavezou na různá místa v Miami. Autobusy odjíždějí ze stanice u Terminálu E.

Hotel, který leží přímo v areálu letiště je Miami International Airport Hotel, další hotely poblíž jsou Best Western Airport Inn & Suites, Crowne Plaza Miami Airport nebo Hilton Miami Airport.

Z Prahy do Miami nelétá přímá linka, lety s přestupem nabízejí společnosti Delta, Air France, KLM, United Airlines nebo například American Airlines.

Levné letenky Miami - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.