Levné letenky Milán

Milánské letiště Malpensa (MXP) patří k nejvíce frekventovaným v zemi a slouží domácí, mezinárodní i mezikontinentální přepravě. Leží 45 km od Milána a má 2 terminály, mezi kterými jezdí bezplatný autobus. S Milánem jej spojuje autobus Malpensa Shuttle, který vás zaveze na hlavní milánské nádraží. Vlak Malpensa Express směřuje ze stanice u Terminálu 1 na nádraží Milan Cadorna Railway.

Z Prahy přilétají na letiště Milan Malpensa lety ČSA, Click4sky, Alitalia a EasyJet.

 

Druhým letištěm v Miláně je Linate (LIN), které leží 7 kmvýchodně od města a slouží zejména vnitrostátní přepravě a low-cost aeroliniím. Spojení autobusem č 73 je z letiště se stanicí metra ve čtvrti San Babilo na okraji Milána, autobus Milan Malpensa Airport  spojuje letiště Linate s letištěm Malpensa. Autobusové spojení je rovněž s městy Pavia, Brescia, Torino, Verona a Lugano.

Asi 45 km severovýchodně od Milána leží letiště Orio Al Serio, také nazývané Milán Bergamo (BGY). Z Prahy na něj směřují lety společností Wizz Air a Sky Europe. Milán, Bergamo a Brescia jsou dostupné autobusovou dopravou.

Levné letenky Milán - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.