Levné letenky Milwaukee

Letiště Milwaukee -General Mitchell International Airport (MKE) má 1 terminál. Leží 8 km jižně od centra Milwaukee, největšího města Wisconsinu (600 tis.obyvatel) na břehu jezera Michigan. V Milwaukee je rovněž lodní přístav a železniční uzel, železniční zastávka je i poblíž letiště.

Doprava z letiště do centra města autobusem (linka 80, jízdné 1,75 USD).
Hotely v blízkosti letiště: Wyndham Milwaukee Aiport Hotel (1,6 km), Econo Lodge Milwaukee Airport, Hampton Inn Milwaukee Airport (oba 3,5 km), Holiday Inn Hotel & Suites Milwaukee Airport, Clarion Hotel Airport Milwaukee, Best Western Milwaukee Airport Hotel & Conference Center.

Levné letenky Milwaukee - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.