Levné letenky Mineralnyje Vody

Letiště Mineralnyje Vody (MRV) má 1 terminál. Je jediným ruským mezinárodním letištěm na severním Kavkaze (Stavropolský kraj), vzdáleným jen 6 km od lázeňského města Mineralnyje Vody a 30 minut jízdy od dalšího lázeňského města Piatigorsk. Veřejná doprava z letiště: autobusové nádraží s celodenním provozem sousedí s letištěm. Z Mineralnych Vod do Piatigorska jezdí také elektrický vláček. Z obou měst do okolních turistických destinací (Archyz, Dombay, Elbrus, Ezau, Teberda, Terskol) jezdí kyvadlově autobusy a minibusy.

Ubytování v blízkosti letiště je nutné hledat v městě Mineralnyje Vody.
 
Z Prahy nelétá na letiště Mineralnyje Vody přímá linka. Lety s přestupem vám nabídne například Aeroflot.

Levné letenky Mineralnyje Vody - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.