Levné letenky Mnichov

Letiště Mnichov Franz Josef Strauss (MUC) leží 28 km SV od města a skládá se ze dvou terminálů. Oba terminály spojuje shuttle, i když jsou v docházkové vzdálenosti. Spoji S-Bahn S1 and S8 se oběma dostanete na různá místa Mnichova, včetně nádraží  Munich Hauptbahnhof a na Marienplatz, Laim a Ostbahnhof, odkud se vlaky dostanete do dalších německých měst. Do Mnichova se rovněž dostanete autobusy, které odjíždějí od obou terminálů. Autobus Oberbayern i Lufthansa Airport Bus vás odvezou na Munich Hauptbahnhof. Během konání veletrhů v Mnichově se autobusovým shuttlem dopravíte na výstaviště München Messe.  Letiště v Mnichově je zajímavou alternativou pro odlety do řady exotických destinací, zejména pro svou snadnou dostupnost po dálnici z Prahy. Mnichov rovněž  používá řada německých cestovních kanceláří jako frekventované místo odletu na dovolené.  

Přímo na letišti je umístěn Kempinski Airport Hotel , další možností přespání v blízkosti letiště v Mnichově je Sheraton München Airport Hotel , NH München-Airport  a Mövenpick Hotel Munich-Airport .

Přímé spojení Prahy a Mnichova obstarává Lufthansa, Click4sky a ČSA.

Levné letenky Mnichov - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.