Levné letenky Montréal

Letiště Montréal-Trudeau Airport (YUL) leží v kanadě, 25 km západně od Montréalu a má 1 terminál. Autobusem L'Aérobus se dostanete do centra Montréalu na hlavní autobusové nádraží. Autobusy veřejné dopravy společnosti Société de Transport de Montréal (STM) jezdí mezi letištěm a Dorval transport terminus.

Potřebujete-li strávit noc na letišti, poslouží vám Auberge de l'Aéroport , Comfort Inn Pointe-Claire, Hampton Inn & Suites Montréal-Dorval, Montréal Airport Hilton Hotel, Hilton Garden Inn nebo například Ramada Aéroport .

Z Prahy do Montréalu nelétá přímá linka, lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Swiss, Lufthansa nebo Northwest Airlines.

Levné letenky Montréal - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.