Levné letenky Nagoya

Letiště Tokio Central Japan International Airport (NGO), někdy také nazývané Centrair, bylo otevřeno v r. 2005. Má jeden terminál a leží v Japonsku, na umělém ostrově 35 km od města Nagoya. Nejrychlejší způsob dopravy z Centrair do Nagoye je vlakem, doba jízdy trvá 28 min. Do města Nagoya se dostanete také autobusy společnosti JR Tokai Bus Company. Do hlavních hoteů ve městě vás také zavezou shuttly Meitetsu Bus.

Hotely, které vám nabídnou nocleh v blízkosti letiště, jsou Centrair Hotel  a Comfort Hotel Central International Airport.

Mezi Prahou a letištěm Centrair nelétají žádné přímé linky. Lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Air France, Lufthansa, Finnair nebo KLM.

 

Levné letenky Nagoya - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.