Levné letenky Nantes

Letiště Nantes Atlantique (NTE) leží 10 km jihozápadně od Nantes, vstupní brány do údolí Loiry a regionu Bretaň. Cestující jsou odbavováni v 1 terminálu. Z letiště jezdí do centra Nantes kyvadlová doprava TAN AIR, bus č. 37 a tramvaj č. 3. Cestra do centra trvá 20 minut. S kartou PASS Nantes získáte možnost zdarma využít tyto i následné linky autobusů a tramvají, pravidelnou říční dopravu, a vstup do důležitých kulturních památek.

 Hotely v okolí letiště Nantes jsou Oceania Hotel (300 m od letiště), Escale Oceania (500 m letiště) a B&B Hotel.

Z Prahy létá do Nantes přímými lety společnost ČSA.

 

Levné letenky Nantes - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.