Levné letenky Nashville

Letiště Nashville International Airport (BNA) má 1 terminál. Leží v USA, 13 km jihovýchodně od centra půlmilionového Nashville, hlavního města Tennessee.

Doprava z letiště autobusy (linka 18 společnosti MTA) a minibusy. Zastávky všech spojů jsou u terminálu – level 1. Doprava po městě autobusy, příměstská železniční doprava Nashville Music City Star, lodní doprava po řece Cumberland.
Hotely v blízkosti letiště: Courtyard Nashville Airport, Nashville Airport Marriott, Holiday Inn Expres, Super 8 Motel.

Levné letenky Nashville - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.