Levné letenky Neapol

Letiště Neapol (NAP) leží 7 km SV od Neapole a má 2 terminály. Oba terminály leží v docházkové vzdálenosti. Dopravu z letiště do Neapole obstarávají autobusy ANM č.3S, které jedou na hlavní vlakové nádraží. Alibus  provozuje autobusový shuttle, který směřuje rovněž na centrální vlakové nádraží a odtud na Piazza Municipio v centru Neapole.

V bezprostřední blízkosti letiště leží Charming International Hotel . Hotel Holiday Inn Napoli  leží 6 km od letiště a je dostupný hotelovým shuttlem.

Do Neapole se z Prahy dostnete přímým letem Smart Wings, Sky Europe a Wizz Air.

Levné letenky Neapol - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.