Levné letenky New Orleans

Letiště New Orleans - Louis Armstrong New Orleans International Airport (MSY) disponuje 1 terminálem (A-D). Nachází se v USA, 16 km západně od centra půlmilionového New Orleans, které leží na Mississippi a na břehu luisianského jezera Pontchartrain.

Doprava z letiště do N.O. i okolních měst autobusy a minibusy, do centra New Orleans vás doveze linka RTA E2-Airport Bus: jednorázové jízdné 1,25 USD, celodenní 5 USD, třídenní 12 USD. Doprava po městě autobusy a tramvají – veřejná doprava končí o půlnoci. Říční doprava – přívozy (ferry) na druhý břeh řeky pro lidi zdarma; výletní kolesové parníky.
Ubytování poblíž letiště: Radisson Hotel. N.O. Airport, La Quinta Inn-Airport, Lexington Hotel N.O.Airport, Hilton N.O.Airport, Ramada Inn and Suites.
 

Levné letenky New Orleans - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.