Levné letenky Nice

Letiště Nice Côte d'Azur(NCE) je druhé nejrušnější letiště ve Francii. Leží 7 km západně od Nice a má 2 terminály, mezi oběma jezdí bezplatný shuttle.

Do Nice se dostanete vlakem, stanice SNCF je vzdálena 500 m od Terminálu 1, vlak vás doveze na hlavní nádraží. Do Nice se také dostanete autobusem, od Terminálu 1 jede linka č. 99. od Terminálu 2 linka č. 23. Z letiště kromě toho jedou další autobusy do řady míst podél Azurového pobřeží. Přímo na letišti najdete ubytování v Holiday Inn Resort, Novotel Nice Aeroport nebo Novotel Nice Arenas Aeroport.

Z Prahy do Nice nelétá přímá linka, lety s přestupem vám nabídne například ČSA v codeshare s Air France, Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines nebo Swiss.

Levné letenky Nice - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.